У дитячій бібліотеці Буська провели історичний урок, присвячений Героям Крут

У славній тисячолітній історії України є багато геройських сторінок. Серед них чітко виокремлюємо слово КРУТИ. Воно криє в собі глибінь думок і почуттів, які згодом ляжуть в основу національно-визвольного руху.

29 січня 1918 року відбувся бій під Крутами – станцією, що перекривала  більшовицькій орді вхід у Київ. Саме тут полягло 300 українських юнаків,які без належного озброєння та відповідної  амуніції вступили у бій з багаточисельною армією Муравйова.

Подвигу української молоді під Крутами був присвячений урок історії «Герої Крут!..О, нам їх не забути. Дзвенить їх клич – невтомно далі йти!», котрий з учнями 7-А класу Буської ЗОШ№2 провели працівники районної бібліотеки для дітей. Про лицарську звитягу юнаків розповіла заступник директора Буської ЦБС по роботі з дітьми Галина Гораль. Вона також провела паралель між тогочасними подіями та сьогоднішньою ситуацією в Україні, де такі ж молоді люди захищають нас та нашу землю  на Сході від північного сусіда. Діти ознайомилися з  літературою, представленою на книжковій виставці «На Аскольдовій могилі український цвіт», та переглянули відеофільм про битву під Крутами.

Класний керівник Ольга Миляновська виразила сподівання, що усвідомлення учнями важливості історичних подій сприятиме  вихованню  у них національно-патріотичних почуттів і громадянського обов’язку.

Поділитись у соцмережах: