У Задвір’янській опорній школі триває капітальний ремонт спортивного залу

Наразі вже здійснено заміну старих вікон на енергозберігаючі та встановлено нові двері. Наразі тривають внутрішні роботи.

Про це повідомили в Красненській селищній раді.

   «Це ще один приклад того, як громада змогла згуртувалась для реалізації важливого проєкту і селищна рада фінансово підтримала ініціативу. Проведення капітального ремонту спортивного залу стане першим кроком для підвищення рівня фізичної підготовленості учнів, активного дозвілля громадян Задвір’янського старостинського округу. Роботи на об’єкті мають завершитись до кінця цього року», – розповів селищний голова Роман Фурда.

  Основною проблемою школи є відсутність сучасної спортивної бази для систематичних занять фізичною культурою і спортом учнів та населення. Спортивний зал, що розташований навпроти будівлі школи, перебуває у незадовільному стані.

  Зазначимо, що капітальний ремонт спортивного залу Задвір’янського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Красненської селищної ради відбувається в рамках реалізації програми проєктів місцевих ініціатив за кошти обласного бюджету, селищної ради та громади.

  За ініціативи селищного депутата, директора Задвір’янського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Антіна Максиміва було подано проєкт на обласний конкурс місцевих ініціатив, який став одним із переможців. Для його реалізації фінансову лепту внесли тренер місцевої футбольної команди Тарас Дума та активні гравці.

  Вартість робіт складає 450 тис. 493 грн. З них – майже 250 тис.грн. кошти області, 117 тис. грн. – кошти селищної ради; фінансовий – 51 тис. грн. та нефінансовий внесок громади – 21 тис. 907 грн.

 Ремонтно-будівельні роботи виконує підрядна організація ТОВ «ЮЛМАКСБУД».

Поділитись у соцмережах: