У Красненській громаді планують облаштувати інтерактивний клас та виготовити вказівники вулиць

На сесії селищної ради, яку очолив селищний голова Роман Фурда, депутати виділили з бюджету кошти на реалізацію важливих проєктів.

  Зокрема депутати внесли зміни та доповнення до Програми відновлення, збереження національної пам’яті та протокольних заходів в селищній громаді на 2021-2025 рр. Мова йде про обсяг фінансових ресурсів, необхідних для її реалізації на рік.  Збільшення фінансування зумовлено для організації на належному рівні та проведення заходів з відзначення свят державного, регіонального, місцевого значення, протокольних заходів, пам’ятних дат та історичних подій; залучення громадськості до реалізації державної політики відновлення та збереження національної пам’яті громаді. Виділені кошти в рамках програми спрямують на встановлення новорічно-різдвяних декорацій.

   Для надання допомоги незрячим мешканцям громади по одній тисячі гривень було внесено зміни та доповнення до Комплексної програми соціального захисту населення територіальної громади на 2021-2023 рр. Таку допомогу отримають 10 осіб. Окрім цього депутати затвердили Порядок надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій та їхнім родинам загиблих  в Республіці Афганістан (загальна суму програми 20 тис.грн.)

  З нагоди святкування Дня Св.Миколая, новорічних та різдвяних свят для деяких категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки на території Красненської громади на 2021-2023 рр. була затверджена відповідна Програма фінансування заходів на суму 15 тис.грн.. Йдеться про закупівлю подарунків та проведення новорічних заходів.

   В ході роботи депутати також розглянули бюджетні питання показників селищного бюджету на 2021 рік, де передбачено збільшення дохідної частини селищного бюджету за рахунок субвенції з держбюджету в сумі 500 тис грн на будівництво ЦНАПу.

  За рахунок перевиконання дохідної частини бюджету за 10 місяців виділено чимало коштів для життєдіяльності громади. Зокрема, 200 тис. грн. –  комунальному підприємству на ремонт гаражів, майже 50 тис. грн. на виконання вимог ДФРР, зокрема з візуалізації по об’єкту в селі Задвір’я з метою облаштування дитячого садочку, де заплановано залучення 21-го мільйона гривень у випадку перемоги по Державному фонді регіонального розвитку. Виконання усіх умов збільшує шанси перемогти в конкурсі ДФРР.

  Серед важливих ще питань: виділення 75 тис грн на облаштування інтерактивного класу в селі Безброди; 50 тис грн – на виготовлення вказівників вулиць, 82 тис грн – на заміну вікон у Петричівській та Куткірській філіях Красненського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1; майже 50 тис грн – на енергозбереження для Красненського опорного закладу середньої освіти І-ІІІ ступенів №1; 50 тис грн на землеустрій та 5 тис грн для комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» при Буській гімназії, де навчаються дітки з Красненської громади.

  В рамках конкурсу проєктів місцевих ініціатив громади-2021 цьогоріч переможцями були обрані троє представників, які проявили активність і запропонували ідеї для розвитку своїх населених пунктів. Для їх реалізації були виділено фінансові кошти з бюджету, це –  30 тис грн. на облаштування дитячого майданчика в селі Задвір’я, 50 тис грн. на придбання вікон та апаратури для Народного дому в селі Мала Вільшанка та 70 тис грн. на ремонт роздягальні в ДЮСШ село Андріївка.

Поділитись у соцмережах: