У Красненській громаді святково відзначили 30-ту річницю Незалежності України

Відзначення 30-ї річниці Незалежності України в Красненській громаді відбулось спільною молитвою духовних отців та громади, святковою урочистою ходою від Мазепи до Шевченка та незабутнім концертом.

  Розпочались заходи в селищі Красне біля пам’ятників Тарасу Шевченку та Борцям за волю України, де духовні отці Степан Жукровський, Володимир Целень та Юрій Толочний провели молебінь за мир.

  Опісля чого звернувся до присутніх з вітальними словами селищний голова Роман Фурда, який побажав всім миру, злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України.

  Керівництво селищної ради здійснило покладання квітів до пам’ятних місць – пам’ятника Тарасу Шевченку, Борцям за волю України, меморіального знака Ангела-Охоронця та до могили славного земляка Василя Кука.

  Урочистості завершились молитвою за Україну та частуванням короваю.

  Далі розпочалась святкова хода від пам’ятника Івану Мазепі, що в с.Сторонибаби до пам’ятника Тарасу Шевченку в смт.Красне.

  Участь у ній взяли селищний голова Роман Фурда, секретар ради Світлана Дідух, заступники голови Андрій Лащук та Ігор Шульга, керівництво райради, працівники селищної ради, депутатський корпус, учасники ООС/АТО, волонтери, освітяни, молодь тощо.

  Святкова хода з одним із найбільшим українським прапором стартувала від Сторонибабської школи. Біля пам’ятника Івану Мазепі керівництво селищної ради поклало квіти.

  Попереду колони лунали патріотичні пісні, які підспівували учасники ходи. Поруч йшли духовні отці Володимир Целень, Юрій Толочний та Степан Жукровський.

  Під час руху навіть попри мінливу погоду від учасників лунали також гасла: «Слава Україні», «Героям Слава!», «Україна понад усе!».

Святкова патріотична хода здійснила декілька зупинок, де на кожній із них презентацією-візитівкою приєднувались нові учасники. Радо вітали представників Сторонибабської школи, Красненської школи №2, Народного дому смт.Красне, Красненської школи №1 та юних спортсменів із кіокушинкай карате (тренер Віталій Крюков).

 Покладання квітів до пам’ятника Українським летунам здійснили селищний голова Роман Фурда та заступник голови Золочівської районної ради Іван Закала.

  Завершилася хода біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Селищний голова Роман Фурда подякував усім за участь та спільно з громадою виконали державний Гімн.

 Святкування Дня незалежності України продовжилось у місцевому народному домі.

 Більше фото із святкування у нашій офіційній групі Facebook.

Поділитись у соцмережах: