У мешканок сіл Вербляни та Заводське виявили COVID-19

Серед хворих є медична працівниця Буської центральної районної лікарні. 

Про це проінформував керівник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин.

«Зафіксовані два нових випадки на COVID-19 у мешканки села Вербляни 1967 р.н, що є працівницею Буської ЦРЛ та у мешканки села Заводське 1958 р.н. Усі перебувають на самоізоляції. З приємного відзначу, що на сьогодні у селі Задвір’я всі хворі одужали», – каже Богдан Гринишин.

Керівник КНП «Буська центральна районна лікарня» Володимир Замроз у коментарі Буському медіа порталі пояснив, що медична працівниця, що захворіла на COVID-19, пішла на самоізоляцію. У відділі, де вона працювала, ретельно здійснюється регулярна дезінфекція приміщення.

«Усі працівники відділу проходять ІФА-тестування. Тому на сьогодні немає перестороги щодо ситуації з поширенням коронавірусу в нашому медичному закладі», – додав Володимир Замроз. 

Від початку впровадження карантину у Буському районі зафіксовано 39 випадків захворювання на коронавірус, з них 32 осіб одужали, ще 7 залишаються хворими.

Серед хворих залишаються мешканці смт.Красне (1), с.Ріпнів (1), с.Безброди (1), с.Андріївка (Мармузовичі) (1), м.Буськ (1), с.Вербляни (1), с.Заводське (1).

Поділитись у соцмережах: