У Побужанах відбулось смачне свято пампуха

Напередодні свята Старого Нового Року, у неділю 12 січня, в селі Побужани, на території місцевого народного дому, відбулось «Свято Пампуха». Саме пампух є невід’ємною стравою на святковому столі в кожній українській родині.

На святкове різдвяне дійство завітали: голова Буської РДА Олег Коваль, керівниця сектору культури та туризму Буської РДА Людмила Ціхоцька, начальник фінансового управління Буської РДА Михайло Постолюк, підприємець Ігор Майба, журналіст «Буського медіа порталу» та інші.

Працівники Побужанського народному дому разом із національно-патріотичною молоддю села підготували неперевершену мистецьку програму, в рамках якої панувала різдвяна атмосфера та незабутні враження. Колядки лунали від церковного хору села. Всі присутні в унісон колядували. 

Щирі слова подяки працівникам за активну участь та підтримку в організації свята висловив голова Буської РДА Олег Коваль, а також сільський голова села Світлана Кардашевич.

Вертепне дійство нагадало історію народження Ісуса Христа, зокрема, різдвяні сценки представили вихованці місцевого Народного дому.

Опісля, усіх присутніх пригощали пампушками з різними начинками, які напекли побужанські ґаздині. Частування гідно оцінили гості свята. Щоб пампух було смачно їсти до нього місцевий мешканець села Сергій Лісовець приготував глінтвейн, який допомагав кожному зігрітись теплом.

Варто відзначити, що організатором свята стала художній керівник Народного дому, депутат Буської районної ради Марія Гаєвська, яка відома волонтерською діяльністю. З моменту початку проведення АТО вона спекла близько 400 ящиків пиріжків для наших захисників.

Фото Романа Матвіюка

/Більше фотографії розміщені у нашій офіційній групі видання у Facebook./

 

Поділитись у соцмережах: