У селищі Красне перший кандидат на голову ОТГ подав документи до виборчої комісії

До те­ри­то­рі­аль­ної ви­бор­чої ко­мі­сії сьогод­ні, 19 ве­рес­ня, по­дав до­ку­мен­ти пер­ший кан­ди­дат на по­са­ду селищного голови Красненської селищної ради.

Се­ред обов’яз­ко­во­го пе­ре­лі­ку до­ку­мен­тів – рішення конференції партії про висування кандадата, за­ява, ав­то­бі­ог­ра­фія, фо­то та чек про під­тверджен­ня спла­ти гро­шо­вої зас­та­ви. На по­са­ду селищного голови ця су­ма скла­дає 5 ти­сяч гри­вень. До сло­ва, ці гро­ші по­вер­та­ють­ся кан­ди­да­ту ли­ше в ра­зі його пе­ре­мо­ги.

Від­так, пер­шим кан­ди­да­том на по­са­ду селищного голови став Євген Михайлович Кичурчак від політичної партії «Сила і честь». 

На­ра­зі Євген Кичурчак обій­має по­са­ду керівника апарату Буської район­ної дер­жавної ад­мі­ніс­тра­ції. За першою освітою ветеринарний лікар, здобув другу освіту – магістр державного управління. Трудову діяльність розпочав головним ветеринарним лікарем в сільськогосподарському підприємстві с.Балучин. В подальшому завідувач Красненською ветлікарнею, директор Буської ветеринарної лабораторії, головний ветеринарний лікар Буського району, заступник голови Буської РДА, керівник апарату Буської РДА (станом на сьогодні). 

________________________________________________________________________________

Програма кандидата на посаду голови Красненської об’єднаної громади

                                     «Здоров’я нації важливіше грошей»

Шановні мешканці Красненської об’єднаної територіальної громади – мешканці Красного, Сторонибаб, Утішківа, Андріївки, Петрич, Острівчика-Пильного, Острова, Куткора, Безброд, Русилова, Балучина, Полтви, Задвір’я, Богданівки, Полонич, Бортківа, Скнилова, Малої Вільшанки.

     Після виборів ми усі маємо стати однією громадою та зберегти свою ідентичність та любов до рідної землі та рідної домівки. Спільно нам доведеться вирішувати благополуччя нашого сьогодення та майбутнього.

Та найважливіше що ми залишимо нашим дітям.

 Зберегти екологію.

 Кожна родина повинна навчитись сортувати сміття, а я зобов’язуюсь створити умови для сортування, такі щоб були необтяжливі та зручні. Ми маємо настільки зменшити об’єм сміття що залишається з яким громада зможе дати раду. Наступна дія створення мобільних когенеруючих установок з утилізації сміття. Українська земля – не для сміття.

   Споживати чисту воду.

 Центральне водопостачання та водовідведення має стати пріоритетом. Якість води потрібно постійно контролювати, а водовідведення безпечним. Українська земля та річки не для каналізаційних відходів. Пріоритет очисні споруди.

Безпечні продукти харчування.

Діти та дорослі повинні споживати лише якісні продукти. В садочках та школах продукти повинні бути екологічно чисті не на папері, а в реальності. Виробники такої продукції повинні бути простимульовані громадою.

 Здоров’я нації важливіше грошей.

Створити умови для якісної медицини

  Красненська лікарня не може бути закрита. Комунально-приватне партнерство в лікарні майбутнє для якісної та відповідальної медицини. Фахові лікарі повинні працювати. Медичні послуги мають бути якісні незалежно від статків хворого. Соціально незахищені громадяни мають бути під опікою громади.

  Освіта. 

Зберегти та відновити садочки. Слова “черга до садочку” пропаде назавжди. Оптимізовані заклади освіти це не означає закрити заклад освіти , а забезпечить правильний перерозподіл приміщень для якісної дошкільної та загальноосвітньої освіти.

Зробити все можливе та неможливе щоб діти та дорослі із особливими потребами почувались захищеними.

На базі Сторонибабського комплексу ДНЗ то ЗОШ при наявності басейну створити реабілітаційний центр для дітей з особливими потребами. Усі діти повинні навчатись разом і одночасно протягом дня проводити реабілітаційні та лікувальні процедури. 

Культура.

Хто вміє працювати той вміє відпочивати. Наявність народного дому не є основною ознакою розвитку галузі культури та пропаганди українських національно-культурних цінностей. Наявність бібліотеки не є ознакою що в нас все добре із читанням книжок. Бажання розвивати та примножувати національні традиції, бажання читати українську та світову літературу має стати наріжним каменем громади. Збереження культурної ідентичності кожного населенного пункту та його традицій у вигляді місцевих фестивалів має стати обов’язком громади та зобов’язанням голови.

 Молодь – рушійна сила громади.

Молодь незалежно від віку має активно долучатись до управління громадою. Потрібно будувати майбутнє для дітей те що вони хочуть. Поєднати бажання молоді із мудрістю дорослих. Модним повинен стати здоровий спосіб життя, спорт та здорове харчування. Гроші потрібно вкладати в молодь,як майбутній девідентовий капітал.

Бізнес

 Бізнес незалежно від фінансового статку має бути захищений і дуже хотіти провадити діяльність на теренах лише Красненської громади. Бізнес повинен бути залучений до прийняття рішень по розвитку громади. Податки які платить бізнес повинні використовуватись раціонально. До прийняття рішення потрібно прислухатись до порад бізнесу. Лише тоді податки будуть сплачуватись із гордістю.

Транспортний зв’язок.

Створення внутрішніх рейсів. Кожен населений пункт повинен бути охоплений оптимальною кількістю громадського транспорту. В жителів району проблем із доїздом до місця праці, лікарні чи інших об’єктів соціальної інфраструктури неповинно бути. Соціально незахищені громадяни від громади повинні отримувати кошти на безкоштовний проїзд.

Дороги.

Громада в комунальній власності повинна мати всю необхідну техніку (придбати в лізинг). Розробити графіки грейдерування усіх комунальних доріг із дотриманням технологічних вимог і чітко його дотримуватись. Капітальний ремонт доріг має погоджуватись із громадами. Лише прозорість в даному питанні поверне довіру людей в питанні якісного ремонту доріг.

Голова ОТГ та його працівники повинні розуміти що вони наймані працівники на утримані громади і відповідальні лише перед громадою.

Досягти успіху громаді можна лише тоді коли керівництво громади буде розуміти що вони наймані працівники на утримані громади. Громада повинна знати все і до кожної людини потрібно прислухатись. Радитись із громадою є не принизливо, а велика честь і має стати обов’язком.

Поділитись у соцмережах: