У селі Задвір’я за добу зафіксовано новий випадок захворювання на COVID-19

Станом на 15 травня стало відомо, що ПЛР-тест підтвердили захворювання на COVID-19 у мешканця села Задвір’я. Загалом на Бущині вже зафіксовано 21 випадків.

Також двох мешканців села Задвір’я, яких лікували у обласній інфекційній лікарні, сьогодні виписали і вони перебувають вдома.

Про це проінформував керівник Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Гринишин.

Як повідомив голова Задвір’янської сільської ради Павло Юрдига, чоловік є прописаний у селі, але проживає у місті Львові. Протягом останніх трьох тижнів він не мав контакту із мешканцями наших сіл.

Нагадаємо, востаннє були зафіксовані випадки коронавірусної інфекції 15 травня в Буському районі. На той час було виявлено 20 випадків, із них 17 у мешканців села Задвір’я та у трьох зі села Полоничі.

Варто зауважити, що стан здоров’я кожної людини — це частина її приватного життя. І захворювання на коронавірус COVID-19 не є винятком. В усьому світі захищається право людей на приватність і не допускається необґрунтованого втручання посторонніх у приватне життя, у тому числі, що стосується здоров’я людини. Тому прізвище, імена і адреси проживання хворих не публікуються і не розголошуються, згідно чинного законодавства.

Поділитись у соцмережах: