У селі Задвір’я створили квітковий тризуб

Сьогодні у центрі села Задвір’я, біля пам’ятника Тарасу Шевченку, за ініціативи місцевого старости округу Едуарда Марціняка, небайдужі мешканці створили квіткову клумбу у вигляді національного герба.

  Як розповів у коментарі Буському медіа порталу, староста Задвір’янського округу Едуард Марціняк, ідею створити квіткову клумбу у формі українського тризуба, яка спроможна підняти патріотичних дух людей, він виношував декілька місяців. А зараз від мрії перейшов до реалізації.

  Для створення інсталяції квіткового тризуба староста Едуард Марціняк та місцевий мешканець Дмитро Бакайса за власні кошти закупили 166 штук чорнобривців, а допомогли їм у роботі з облаштування клумби небайдужі мешканці округу Надія Петерс, Христина Бакайса, Оксана Лиса, Галина Удуд, Андрій Турка та Станіслав Сикелик (забезпечив техніку).

– Озеленення села завжди складна та клопітка робота. Та трішки терпіння і можна все зробити. Тепер яскраві, пахучі, жовтогарячі чорнобривці, які вважаються нашим національним символом, будуть радувати мешканців і гостей нашого центру старостинського округу у вигляді тризуба. Хочу, щоб люди пишались тим, що вони українці, – додав місцевий староста округу Едуард Марціняк.

Поділитись у соцмережах: