У селі Побужани проводять косметичний ремонт приміщення музею

У музею, де зберігаються понад сотню експонатів давнього побуту українців, небайдужі мешканці під керівництвом директора Марії Гаєвської проводять невеличкий ремонт.

    – Ми ремонтуємо і осучаснюємо наш музей, – розповідає директор музею Марія Гаєвська. – Зараз проводимо косметичний ремонт приміщення, оскільки через обвал даху затекла стеля, що спричинило небезпеку для речей, що зберігались в музеї. Дах приміщення, де знаходиться музей та народний дім, завдяки обласним та міським коштам вдалось відремонтувати. Тому вирішили рятувати експонати власними зусиллями. Допомагають у роботі староста Побужанського старостинського округу Тарас Наконечний з родиною, бібліотекар Марія Гута, а також небайдужі мешканці села. Музей у селі Побужани буде й надалі існувати та поповнюватиметься новими експонатами.

   Зазначимо, що у колишньому занедбаному приміщенні закладу культури, в якому ще раніше вдалось зробити невеличкий ремонт, розмістилися старовинні рушники, вишиті сорочки, скатертини, доріжки, картини, предмети побуту та багато інших речей. Допомогли односельчани, які чимало принесли речей, які вживали у господарстві наші предки. Їх тут не злічити. Точної кількості ніхто ще не рахував. 

Поділитись у соцмережах: