У селі Побужани реалізуються мікропроекти

Фото: Євген Ярема

Капітальний ремонт даху комп’ютерного класу, вуличні спортивні тренажери, площадка – усе це реалізовується Побужанською сільською радою за сприяння благодійного фонду і розвитку громади в рамках цьогорічного обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області. 

Про ці мікропроекти і хід їх реалізації розповів Буському медіа порталу голова Буської РДА Олег КОВАЛЬ:

– Цьогоріч в обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив у Львівській області Побужанська сільська рада стала переможцями у трьох мікпроектів. Перший – капітальний ремонт спортивної площадки в ДНЗ «Рукавичка» в с.Побужани, кошторисна вартість проекту складає 279 тис. 961 грн., з яких за джерелами фінансування було передбачено кошти з обласного бюджету в сумі 139 тис. 980 грн., з сільського бюджету 69 тис. 807 грн., нефінсовий внесок виконання робіт склав 25 тис. 174 грн., кошти спонсорів 30 тис грн та громади 15 тис. грн. 

На даний час роботи передбачені кошторисною документацією будівельною організацією проведено в повному обсязі. Зокрема, проведено роботи по улаштуванню покриття з фігурних елементів (із врахуванням робіт по улаштуванні основ) на 220 м.кв. та встановлення бетонних поребриків 11 м.

Згідно актів виконаних робіт профінансовано за рахунок спонсорів та громади коштів на загальну суму 45 тис. грн. та за рахунок коштів сільського бюджету проведено оплату 69 тис. 807 грн. Проведено виконання робіт, які були заявлені, нефінансовий внесок на загальну суму 25 тис. 174 грн. Залишається профінансувати заявлені за рахунок обласного бюджету коштів на суму 139 тис 980 грн.

Другий проект – це капітальний ремонт даху комп’ютерного класу Побужанської ЗОШ I-III ступенів, кошторисна вартість проекту складає 252 тис. 162 грн., з яких за джерелами фінансування було передбачено кошти з обласного бюджету в сумі 126 тис. 80 грн., з районного бюджету 63 тис. 92 грн., нефінансовий внесок виконання робіт склав 19 тис. 990 грн., кошти спонсорів 30 тис. грн. та громади 13 тис. грн.

Можу сказати, що по даному об’єкту виконані роботи по улаштуванні тепло та звукоізоляції та монтаж покрівельного покриття з профільного листа на площі 92 м.кв., як і було передбачено кошторисом. Профінансовано за рахунок спонсорів та громади коштів на загальну суму 43 тис. грн. та за рахунок коштів районного бюджету 63 тис. 92 грн. Також проведено виконання робіт, які були заявлені, як нефінсований внесок на загальну суму 19 тис. 990 грн. Залишається профінсувати заявлені за бюджетц коштів на суму 126 тис. 80 грн.

Третій проект – придбання вуличних спортивних тренажерів для Побужанської ЗОШ I-III ступеня, кошторисна вартість проекту складає 82 тис. 715 грн., з яких за джерелами фінансування було передбачено кошти з обласного бюджету в сумі 41 тис. грн., з районного бюджету 15 тис. 415 грн., нефінансовий внесок виконанням робіт по встановленню 83 тис. грн., кошти спонсорів 18 тис. грн. Як відомо, на даний момент, постачальником, з яким укладено договір на придбання вуличних спортивних тренажерів, поставлено тренажери в кількості 7 штук. Профінансовано за рахунок спонсорів коштів суму 18 тис. грн., за рахунок коштів районного бюджетц 15 тис. 415 грн. Залишається профінасувати за рахунок обласного бюджету коштів на суму 41 тис. грн. У Побужанській сільські раді повідомили, що в зв’язку із складними погодніми умовами, немає можливості провести роботи по встановлення тренажерів та скласти акт про нефінсований внесок виконанням робіт, але це буде зроблено обов’язково.

Відзначу, що чимало інших об’єктів в районі також реалізовуються в рамках мікропроектів, зокрема на території Заводської, Боложинівської, Яблунівської, Купченської та інших сільських рад.

Поділитись у соцмережах: