У селі Ріпнів вшанували пам’ять Героїні Небесної сотні Ольги Бурої

Сьогодні, у день народження нашої землячки, Героїні Небесної сотні Ольги Бурої, керівництво району відвідало на сільському кладовищі села Ріпнів могилу молодої жінки, яка віддала своє життя заради свободи України.

Щиру спільну молитву на могилі Ольги Бурої склали та поклали квіти голова райдержадміністрації Олег Коваль, голова районної ради Богдан Глова, заступник голови РДА Тарас Дума, заступник голови районної ради Роман Фурда, завідувач сектору культури, молоді та спорту РДА Людмила Ціхоцька. Присутня була старша сестра Ольги Бурої п.Марія.

Також за дорученням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького, голова Буської РДА Олег Коваль поклав корзину синьо-жовтих квітів до могили Ольги Бурої.

Нагадаємо, сьогодні Ользі Бурій виповнилось б 34 років. Народилась у селі Ріпнів. Померла 10 березня в Києві від травм, отриманих під час подій на Майдані. Лікувалася в медчастині Київської консерваторії. Вона поранила руку, коли подавала бруківку на будівництві барикад, розповів її чоловік Володимир. В рану потрапила інфекція. Через деякий час рука почала наривати, боліти. Хірург порадив почистити рану. Ользі ввели ліки, яких її організм не сприйняв, почалися сильні судоми. Була двічі одружена, дітей не мала. 24 листопада 2013 року разом з цивільним чоловіком Володимиром (перший чоловік з сусіднього села Кізлова помер) поїхала на Майдан. Тендітна дівчина була в загонах сотні Самооборони Майдану. Мати Ольги Надія Матвіїв працює санітаркою в Буській районній лікарні. Тато помер. Ольга мала двох сестер. З дитинства хворіла, мала третю групу інвалідності.  

 

Поділитись у соцмережах: