У селі Скнилів завершено заміну покрівлі даху народного дому

В рамках реалізації обласного конкурсу мікропроектів -2021 завершено проект, який реалізовувався за рахунок бюджетів обласного та Красненської громади.

  На об’єкті якість виконання робіт перевірили селищний голова Роман Фурда, його заступник Ігор Шульга, помічник Народного депутата України Василь Ляшовський, представники відділу культури, активні мешканці громади.

  Учасники обговорили створення нового інтерактивного класу для дошкільнят, на базі початкової школи із сучасними меблями та технікою. Також у цій будівлі планується розміщення катехетичного класу, де місцевий отець, буде проводити науки для дітей та молоді.

  Болючою проблемою залишається електропостачання. В приміщенні народного дому воно вибиває і перебиває, тому цю проблему потрібно зробити першочергового, оскільки цьогоріч приймати ВЕЛИКУ КОЛЯДУ із цілої Красненської ТГ має саме Скнилів. Цьогоріч її розпочали в Полоничах, у 2022 році її будуть проводити у Скнилові, а куди далі помандрує фестиваль, вирішить жеребкування.

  Зустріч видалась цікавою та продуктивною. Громада висловила подяку команді Народного депутата України Тараса Батенка та активістам села (ініціатор Леся Юхима) за плідну працю та ініціативу.

Поділитись у соцмережах: