У селі Старий Милятин завершують роботи із реконструкції народного дому (фото)

Завершується оновлення Народного дому села Старий Милятин за кошти сільського бюджету. На даний час тут проводяться ремонтно-будівельні роботи в коридорному приміщенні та сцени.

Днями голова Буської РДА Олег Коваль, його заступник Тарас Дума та керівниця сектору культури, молоді та спорту Людмила Ціхоцька здійснили робочу поїздку у село Старий Милятин. Спільно з директором Народного дому Петром Лосем проінспектували хід виконання робіт з реконструкції будівлі та упорядкування територій.

Народний дім у селі Старий Милятин потребував капітального ремонту та реконструкції уже давно. Новий ошатний відремонтований будинок культури дозволить забезпечити комфортні умови проведення культурно-просвітницьких заходів.

Загальна кошторисна вартість робіт становить 1 млн. 365 тис. грн. Це кошти, що виділені з бюджету Новомилятинської сільської ради.

Директор місцевого народного дому Петро Лось показав керівництво району, що вже зроблено та детально зупинився на тому, що ще необхідно та повідомив про терміни реконструкції.

Нагадаємо також, що у селі Новий Милятин, в рамках реалізації Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення, завершується реконструкція даху Народного дому, що триває з квітня цього року за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету.

Поділитись у соцмережах: