У трьох селах Красненської селищної тергромади призначать діловодів

Депутати Красненської селищної ради погодили пропозицію селищного голови Романа Фурди про необхідність введення трьох штатних одиниць діловодів, які в селах прийматимуть документи та видаватимуть довідки.

«Села Куткір, Утішків, Балучин, які не увійшли у старостинські округи, не залишаться напризволяще. Плануємо призначити трьох спеціалістів з діловодства, які здійснюватимуть у селах прийом документів, оформлення заяв на надання тих чи інших соціальних послуг. Мешканцям сіл не доведеться їхати до Красного. У цих селах працівники прийматимуть весь пакет документів, оцифровуватимуть та передаватимуть для опрацювання у відповідні управління»,розповів Красненський селищний голова Роман Фурда.

Нагадаємо, що у грудні 2020 року Красненська селищна рада утворила два старостинські округи – Мармузовицький із центром в с.Мармузовичі, до скла­ду якого входять населені пункти Бортківської сільської ра­ди (Бортків, Скнилів, Мала Вільшанка) і Задвір’янський з центром в с.Задвір’я, до складу якого входять населені пункти Задвір’янської сільської ради (Задвір’я, Богданівка, Полоничі) та Полтв’янська сільська рада.

Інші населені пункти, що розташовані поблизу селища Красне, зокрема села Куткір, Сторонибаби, Балучин, Острів, Русилів, Безброди, Острівчик-Пильний, Петричі, Утіш­­ків увійшли в громаду смт.Красне поза старостинським округом.

Поділитись у соцмережах: