У інфекційному відділенні села Ріпнів налаштували подачу кисню до палат

У палатах інфекційного відділення Буської ЦРЛ, що у селі Ріпнів, де планують приймати хворих на коронавірус, завершено налаштування системи подачі кисню.

Про це під час робочої поїздки до медичного закладу могли пересвідчитись голова Буської РДА Олега Коваля та його заступник Тарас Дума.

За кошти з резервного фонду районного бюджету у розмірі 300 тис. грн., що були виділені на початку липня, було закуплено підведення кисню, кисневі концентратори, апарат Боброва (зволожувач кисню), деззасоби тощо.

Також у інфекційному відділені завершують облаштовувати другий душовий бокс, реконструйовують старі раковини та іншу сантехніку. Зроблене внутрішнє підведення кисню до ліжок у палатах. У відділенні функціонує харчоблок.

Наразі медики очікують у відділення на поставку апаратів штучної вентиляції легень.

Керівництво РДА ознайомилось з виконанням робіт, щодо підготовки закладу до приймання хворих на коронавірусну інфекцію у разі такої потреби. Адже КНП «Буська ЦРЛ» входить до переліку наступних медичних закладів, котрі прийматимуть хворих з підтвердженими випадками захворюваності на COVID – 19.

Наразі ще невідомо коли саме розпочне приймати хворих інфекційне відділення в с.Ріпнів, але підготовка триває.

Фото: Роман Матвіюк

 

Поділитись у соцмережах: