Фермерів Золочівщини привітали з професійним святом

Для гідного поцінування фермерів Золочівщини, за ініціативи голови Золочівської районної ради Ореста Кавецького та з нагоди професійного свята – Дня фермера, організовано святковий захід у неформальній атмосфері на природі. На якому фермери Золочівщини, Бузечини, Бродівщини мали нагоду поспілкуватися, поділитися досвідом та новими ідеями ведення фермерського господарства.

   В результаті зустрічі фермери домовилися об’єднатися у одну асоціацію фермерів Золочівського району.
   Новообраний голова Золочівської районної ради Орест Кавецький у привітальному слові, подякував фермерам Золочівщини за їхню тетанічну працю, побажав щедрих ужинків, фінансових здобутків, процвітаючого майбутнього і блогословення від Всевишнього. А ще – душевного задоволення від улюбленої справи.
   На заході, також, виступили заступник голови районної ради Іван Закала, голова асоціації фермерів Золочівщини Богдан Галабуда та представник асоціації фермерів Бущини Богдан Катарина.
   З нагоди професійного свята – Дня фермера усіх присутній на заході фермерів було нагороджено подяками Золочівської районної ради, за невтомну, багаторічну працю, високий професіоналізм у галузі сільського господарства та за вагомий вклад у продовольчу безпеку Золочівського району.
Поділитись у соцмережах: