Хто винен, що закривається відомий ресторан “Гридниця” на території Олеського замку

Сьогодні, 28 липня, у прямому ефірі на своїй Facebook-сторінці відома львівська рестораторка і художниця Ярослава Павлюковець заявила про закриття на території Олеського замку свого ресторану «Гридниця».

«Я дуже надіялась, що тверезий розум, практичність і далекоглядність, підтримка бізнесу — це все таки візьме верх над цією ситуацією, яка склалась», – почала відеозвернення Ярослава Павлюковець, – цитує її Гал-інфо.

У відео рестораторка каже, що у своїх попередніх дописах нікого на пряму не звинувачувала, не називала імен та прізвищ, але так було до цього дня. У цьому відео вона вирішила розставити усі крапки над «і».

«Я сподівалась, що зможу знайти якесь спільне бачення з дирекцією картинної галереї і персонально з Возняком Тарасом Степановичем. На жаль сьогоднішня наша зустріч поставила мене в таке нерозуміння і не те, що безвихідь. Адже ви мене знаєте, я не дам на собі їздити. Я не буду роками дивитися, як об мене витирають ноги. Я не буду слухати, хто я, яка я — коли людина переходить на особисте», – зазначила Ярослава.

За словами рестораторки, два роки тому коли Тарас Возняк обійняв посаду, то як новий директор одразу почав приглядатись до неї, аби з’ясувати наскільки вона піддатлива, гнучка — словом, наскільки вона зручна для нового керівництва.

«Ми два роки працювали дуже прекрасно. Були непорозуміння, які ми обговорювали — ми домовлялись і я могла працювати далі», – зазначає Ярослава Павлюковець.

Та все змінилось 11 липня, коли їдучи в ресторан власниця дізналась, що Тарас Возняк придумав «нові умови оренди» Відтепер гості закладу, для того, щоб потрапити у “Гридницю” мусять заплатити 90 грн за вхід.

«Ресторан не може існувати працюючи з 11 до 16:30 із квитками по 90 гривень. «Гридниця» – це заклад який працює з середини квітня по 1 жовтня. За цей час я повинна заробити так, щоб я відклала на решта часу. Але я щось завжди придумувала. Але зараз я вперлася в глуху стіну. Я не можу знайти порозуміння з Тарасом Степановичем. Сьогодні я почула, що на моє місце може бути декілька рестораторів, і Худо з радістю буде працювати в «Гридниці» і Зархін буде працювати в «Гридниці», і щоб я йшла і шукала в Олесько собі місце», – розповіла Ярослава.

Відеозвернення за посиланням: https://www.facebook.com/f469b8fc-2de5-4562-9ac7-a0f1df661bb1

Поділитись у соцмережах: