Центр військово-патріотичного виховання поповнився навчальною зброєю та уніформою

У Буську продовжує функціонувати Центр військово-патріотичного виховання, де хлопці та дівчата з усього району мають можливість опановувати військову справу, яку тут навчають колишні бійці АТО, члени ГО «Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України».

Заступник голови райради Роман Фурда оглядає макет автомата

Для належної підготовки учнів Центр поповнився новою навчальною зброєю та військовою уніформою, яку сьогодні для відвідувачів продемонстрували колишні бійці АТО Ігор Генза, Олександр Мошонкін, Іван Мілер та Юрій Іськів.

Подивитись на військові атрибути завітали заступники голови Буської РДА Богдан Гринишин та Тарас Дума, заступник голови Буської районної ради Роман Фурда, керівник фінансового управління Буської РДА Михайло Постолюк, керівниця районного сектору культури Людмила Ціхоцька та провідна спеціалістка районного відділу освіти Олена Ільницька.

«За рахунок коштів районного бюджету нам вдалось закупити 15 комплексів військової уніформи та макет автомата АКМ,каже колишній боєць АТО Ігор Генза. – Комплект військової уніформи складається з куртки, штанів, футболки, кросівок, рукавиць, кепки, окулярів та спеціального рюкзака. Таку уніформу навіть можемо давати дітям у походи».

Колишній полонений Олександр Мошонкін демонструє військові атрибути

Його товариш Олександр Мошонкін продемонстрував навчальну модель автомата ММГ АКМ УОС 7.62, що виготовляється у Харкові. Вартість такого макету автомата зі сумкою та двома магазинами складає 17,5 тисяч гривень.

Загалом з районного бюджету в рамках Програми на комплекс військової уніформи та макету автомата було виділено 68 тисяч гривень.

«Ми раді тим, що отримали, – додає Ігор Генза. – Звичайно для заняття з військової справи потрібно більше макетів автоматів, але наразі цього нам достатньо».

Заступник голови РДА Тарас Дума опановує навики стрільби з автомата

Як зазначили керівництво району, функціонування такого Центру надає можливість майбутнім військовослужбовцям сформуватися морально, та зосередитись на головному завданні – вихованні справжнього патріота, свідомого громадянина своєї держави.

 

 

Поділитись у соцмережах: