Це не дорога, а вулканічний кратер!

20 кілометрів на годину. Саме з такою швидкістю, змушені їхати водії на відрізку дороги від смт.Красне до с.Русилів все через ями, які вкрили дорожнє полотно, і скоріше нагадають поверхню місяця, аніж автошлях державного значення, розповідають водії. Кажуть, вже не мають ні сил, ні терпіння.

  Дана дорога державного значення Т1806 Рівне − Млинів − Берестечко − Буськ− Перемишляни належить Службі автомобільних доріг України у Львівській обаласті. І Красненська селищна рада неодноразово зверталась до керівництва даного відомства, ОДА та народних депутатів щодо ремонту цієї аварійно-небезпечної ділянки дороги.  

  За словами голови Золочівської РДА Василя Маркевича, наразі виготовляється проектно-кошторисна документація вказаного автошляху протяжність майже 2 км. Після цього будуть проведені роботи з підготовки відповідних документів для оголошення початку проведення тендерних процедур на предмет визначення підприємства, яке буде здійснювати зазначений ремонт. За умови вчасного проведення електронних торгів, роботи можна буде розпочати навесні наступного року.

  А тим часом водії в соцмережах викладають різні відео із якими труднощами вони долають відрізок дороги і нагадують, що держава обіцяє вже не перший рік відремонтувати цей відрізок дороги, а віз й нині там.

Поділитись у соцмережах: