Цьогоріч відремонтують дороги Красне-Чемеринці (через Скнилів) та Буськ-Вузлове

На 2022 рік з Державного дорожнього фонду на будівництво та ремонт доріг на Львівщині передбачили 1,2 мільярда гривень. Ці кошти підуть переважно на завершення ремонтних робіт, що розпочали минулого року та на ремонт нових відрізків доріг, які вкрай у незадовільному стані.

Минулорічні проєкти

  Так, з тих доріг, що почали ремонтувати минулого року, цьогоріч планують завершити роботи на таких автошляхах:

  • Золочів – Красне

  Ця дорога забезпечує сполучення Буської, Красненської та Глинянської громад з районним центром в Золочеві. І минулого року її вже частково відремонтували на ділянці від смт Красне до села Почапи. У 2022 році ремонт продовжать на інших ділянках.

  До речі, ремонту цей шлях чекав понад 40 років.

                                                                             Нові дороги

  Крім доріг, з якими вже працювали, на Львівщині ремонтуватимуть і нові шляхи. Серед них:

  • Буськ – Вузлове
  • Красне – Чемеринці

“На кожну з цих доріг на всю їхню протяжність розроблена проєктна документація. Але починати роботи ми будемо з тих ділянок, де дороги у найгіршому стані. Навесні інспектори виїдуть і обстежать кожну дорогу. Після цього вже зможемо анонсувати, з яких ділянок розпочнеться робота”, — розповів заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

   Також за інформацією Служби автомобільних доріг у Львівській області, у 2022 році у межах “Великого будівництва” на Львівщині відремонтують такі дороги:

  • Рівне — Млинів — Берестечко — Буськ — Перемишляни — 74,2 км.

  Зазначимо, що дорога Красне-Чемеринці має надзвичайно аварійну ділянку через село Скнилів до с.Бортків, а також дорога Буськ-Вузлове. Ці дороги перебувають в підпорядкуванні Львівської обласної державної адміністрації і відповідно замовником робіт по даних дорогах виступає профільний департамент Львівської ОДА, а не міська чи селищна рада.

Поділитись у соцмережах: