Цьогоріч енергетики на Бущині змайстрували п’ять безпечних осель для лелек

Птахи свого карантину не мають і зараз повертаються додому. Взимку і на початку березня надбужанські енергетики підготували їм безпечні «єврооселі».

Чимало бузьків люблять вити гнізда на опорах ліній електропередачі. Це створює серйозну небезпеку для птахів, а також спричиняє короткі замикання та аварійні відключення електроенергії. Тому енергетики Львівщини вкотре забезпечили пташок безпечними платформами для комфортного життя.
Під час технічних оглядів ліній електропередачі енергетики виявляють на електроопорах гнізда лелек. Згодом власними силами та за власний кошт у компанії виготовляють спеціальні безпечні платформи, які захищають і птахів, і електромережі.

Як розповів Буському медіа порталу начальник Буського РЕМ ПАТ «Львівобленерго» Микола Адамик, протягом зими та на початку березня надбужанські енергетики плідно працювали над облаштуванням помешкань для бузьків, щоб встигнути до того часу, коли птахи повернуться на Батьківщину. Зокрема, напередодні прильоту лелек надбужанські енергети на Бущині змонтували п’ять безпечних платформ для облаштування гнізд на опорах ліній електропередачі.

Поділитись у соцмережах: