Через Буськ проїде колона байкерів на підтримку єдності України

Байкери України виступили з ініціативою проведення уже четвертого «Мотопробігу Єдності 2020». Його метою є підтримка ідеї збереження територіальної цілісності України, єдності жителів України, у тому числі тих, хто проживає на тимчасово окупованих територіях.

У рамках заходу учасники провезуть Державний прапор України та Кримськотатарський прапор через всю країну. На межі областей мотоспільнота проводжаючої області урочисто передає прапори мотоспільноті наступної на маршруті області. 

«Мотопробіг Єдності 2020» стартував сьогодні у місті Ужгород. Маршрут має довжину понад 6000 км й проляже  через п’ятдесят одне місто й містечко, та майже всі обласні центри України й фінішуватиме 02 серпня у м. Запоріжжя на острові Хортиця.

Зі Львова з площі Ринок колона вирушатиме 22 липня о 10.00 годині в сторону Луцька.

На об’їзній міста Буськ колона байкерів планується проїхати по трасі у середу, 22 липня, приблизно о 11.00-11.30 год. Ймовірно, що колона може заїхати і у Буськ. Наразі організатори ще уточнюють остаточний маршрут.

А 1 серпня в м. Чонгар Херсонської області відбудеться церемонія передавання Кримськотатарського прапору в тимчасово анексовану Автономну Республіку Крим.

Мотопробіг та його учасники ніким не фінансуються. Під час акції можна використовувати виключно Державний прапор України, Кримськотатарський прапор, прапори областей районів та міст. Використання під час мотопробігу рекламної, політичної, партійної символіки та використання акції у політичних, агітаційних, комерційних або інших особистих цілях категорично заборонено!

Поділитись у соцмережах: