Чи готові у Буській гімназії до пробного ЗНО

Температурний скринінг при вході у навчальний заклад, дезінфектори, бак для використаних масок, корисні наочні матеріали про те, як себе поводити в умовах карантину – так у НВК «Буська ЗОШ І ступеня – гімназія-інтернат ім. Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка» готуються до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне ЗНО  має відбутися з української мови і літератури 15 червня, з інших навчальних предметів – 17 червня, а 30 червня – основна сесія, випускники складатимуть тестування з української мови та літератури.

У цьогорічному пробному ЗНО, що відбуватиметься у приміщенні Буської гімназії, братимуть участь більше двісті учнів під час кожної сесії. Під час тестування в аудиторіях перебуватимуть максимум по 15 учасників і 2 інструкторів. Залишається обов’язковою вимогою дотримання дистанції між учасниками в аудиторії – 1,2 м.

Окрім цього ЗНО відбуватиметься в умовах карантину. Тому складені правила безпеки для учасників ЗНО, спрямовані на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Як НВК «Буська ЗОШ І ступеня – гімназія-інтернат ім. Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка» підготувалась до пробного ЗНО сьогодні перевіряли голова районної державної адміністрації Олег Коваль та перший заступник голови Богдан Гринишин. Вони оглянули приміщення, перевірили наявність дезінфікуючих засобів та пересвідчились у тому, що процес пробного ЗНО буде організований належним чином, відповідно до постанов Головного санітарного лікаря України.

– У зв’язку зі змінами, які відбуваються через епідемію коронавірусу, основна увага приділена організації протиепідемічних заходів на пунктах тестування,каже начальниця сектору освіти Буської РДА Галина Олійник. – При вході у навчальний заклад лікар буде виміряти учасникам температуру – безконтактним термометром. Обов’язковою умовою на пункті тестування є дотримання маскового режиму. Навчальний заклад забезпечений дезінфекторами, рідким милом, паперовими рушниками, боксами для збору засобів індивідуального захисту. У разі, якщо хтось з учасників тестування забуде маску, у нас є додаткові засоби захисту.

Побачивши, як у навчальному закладі підготувалися до пробного ЗНО, керівництво району високо оцінили рівень готовності пункту тестування.

Відзначимо, що вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

  • оригіналу документа, за яким відбувалась реєстрація на пробне ЗНО (паспорт, ID-картка тощо);
  • запрошення-перепустки;
  • засобів індивідуального захисту – маски або респіратора (у тому числі виготовлених самостійно).

Рекомендовано мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, за бажанням – прозору пляшку з питною водою і антисептик для рук.

Фото Євгена Яреми

Поділитись у соцмережах: