Чому поліція Бущини замовчує крадіжку в Буській районній лікарні

Правоохоронці Буського ВП не надають інформацію про крадіжку, що сталась у продуктово-промисловому магазині, бухгалтерії та рентген-кабінеті в приміщенні Буської ЦРЛ. 

Вчора вранці працівниками Буської центральної районної лікарні було виявлено виламані вікна на першому поверсі будівлі. Невідомі проникли у приміщення та здійснили крадіжку у продуктово-промисловому магазині, бухгалтерії та в рентген-кабінеті.

Ми звернулись за коментарем до начальника Буського ВП Кам’янка-Бузького  відділу поліції ГУ НП у Львівській області Миколи Патинка. Але він не має бажання комунікувати із журналістами.

Небагатослівні у відділі комунікації поліції Львівської області. На наше звернення, відповіли, що їх повідомили, що нам вже надали всю інформацію, але почувши від нас, що співробітники Буського відділення поліції не надали жодної інформації, прислали повідомлення «сухого характеру».

«На місці працювали співробітники Буського відділення поліції, відкрито провадження за ч.3 с.185 (крадіжка, карається позбавлення волі на строк від трьох до шести років). Встановлюються усі обставини, викрадене, а також особи, причетні до скоєння крадіжки», – йдеться у повідомленні поліції на наше звернення.

Очевидно, що саме викрали, у поліції ніяк не можуть встановити або намагаються приховувати, бо незрозуміло, чому тоді правоохоронці не коментують суспільно-значиму інформацію.

З власних джерел, вдалось дізнатись, що невідомі проникли у продуктово-промисловий магазин (зараз триває ревізія), здійснили крадіжку ноутбука з рентген-кабінету, викрали бланки суворої звітності у бухгалтерії, а також з іншого приміщення забрали дві тони бензину та солярки.

Нагадаємо, 10 червня 2017 року, невідомі спричинили вибух біля входу у приміщення Буської ЦРЛ, де біля дверей був вмонтований банкомат одного із банків України. Злочинці з пошкодженого банкомату викрали усі касети з грошима. Поліція так і не знайшла злодіїв.

Поділитись у соцмережах: