Чому підрядна організація не завершує роботи в Красненській міській лікарні

З перебігом ремонтних робіт ознайомився голова Буської РДА Олег Коваль, який звернув увагу на чимало недоліків у роботі підрядної організації, що здійснює ремонт на об’єкті.

В рамках робочої поїздки до Красненської міської лікарні голова Буської районної державної адміністрації Олег Коваль разом з першим заступником голови Буської районної державної адміністрації та заступником голови Буської районної ради проінспектував хід робіт підрядної організації ТзОВ «Львівська теплоенергетична компанія», яка повинна здійснювати внутрішні та зовнішні роботи, згідно виграного тендеру та укладеного договору.

Було здійснено огляд медичного закладу: рентген кабінету, фізкабінету, харчоблоку та господарських будівель з метою вивчення матеріально-технічної бази міської лікарні.

Через те, що підрядна організація не виконує умови договору було скликано виїзну нараду за участю представника замовника КНП «Буська ЦРЛ», підрядної організації ТзОВ «Львівська теплоенергетична компанія» та технічного нагляду ПП «ЮМС Холдинг».

За поясненнями представників підрядної організації, роботи на об’єкті вони відновили з вчорашнього дня, оскільки, мовляв, не мали достовірної інформації, чи дозволено проведення будівельних робіт під час карантину.

Голова Буської РДА Олег Коваль пояснив, що Кабмін не забороняв проводити будівельні роботи і закликав негайно активізуватись у роботі завершення ремонту лікарні, дотримуючись на об’єкті всіх умов безпеки працівників. Було звернено увагу й на недоліки роботи, які повинні бути усунуті. 

Також було надано доручення керівнику КНП «Буська ЦРЛ» Володимиру Замрозу вести постійний моніторинг та звітувати про виконання будівельних робіт.

Поділитись у соцмережах: