Швидкісна електричка “Рівне-Львів” зупинятиметься на станції Задвір’я

Після звернення депутатів Красненської селищної ради до керівництва Укрзалізниці, з 19 червня регіональний поїзд “Рівне-Львів” робитиме зупинку на станції Задвір’я.

   Це буде шоста проміжна зупинка під час руху потяга. Швидкісна електричка зупиняється також у Здолбунові, Дубно, Бродах, Красному та станції Підзамче у Львові.

  З Рівного поїзд відправляється о 06:45, на кінцеву у Львів прибуває о 09:35. Відправлення зі станції Задвір’я о 09.02 год.

   Нагадаємо, 20 травня на черговій сесії Красненської селищної ради депутати прийняли звернення до керівництва АТ Укрзалізниця, Львівська залізниця, Львівської обласної ради, Львівської ОДА та до депутатів Верховної ради України з проханням дозволити зупинку приміського поїзда Рівне-Львів № 804Ш, на станції Задвіря, оскільки саме залізничне сполучення є основою, адже чимало населених пунктів Красненської ТГ розташовані біля залізничної колії, і багато мешканців сіл працюють переважно в обласному центрі місті Львові, а також 34 педагогічних працівників доїжджають на роботу в Задвір’янський ОЗЗСО І-ІІІ ст.

   Окрім цього, було відзначено, що Красненська селищна рада прийняла місцеву програму компенсацій за перевезення пільгових категорій населення і до прикладу на першому пленарному засіданні 6 сесії від 25 лютого 2021р. у рішенні №106 «Про скерування вільного залишку коштів селищного бюджету, який утворився на 01.01.2021» виділено 300 000 грн. для компенсацій за перевезення пасажирів пільгових категорій саме залізничним транспортом. І в подальшому планують співпрацювати з управлінням залізниці у вирішенні зазначених питань. Проте, якщо триватиме скорочення маршрутів приміських поїздів, співпраця органів місцевого самоврядування з керівництвом залізниці буде ускладнена.

Поділитись у соцмережах: