Яка ситуація з пальним на Бущині

На Львівщині через дефіцит і здорожчання палива можуть частина маршруток не виїхати на свої рейси. На заправках, що розташовані на Бущині спостерігається черга із самого ранку, у деяких місцях продають лише 10 літрів, або при наявності талона.

   За словами експертів, дефіцит пального виник унаслідок ударів росії по нафтобазах в Україні. Крім того, дається взнаки потреба в паливі аграріїв і військових, і складності з логістикою доставки. Кажуть, така ситуація щонайменше на тиждень.

  Частина водіїв маршруток вже сьогодні заявили, що через день-два на рейси не вийдуть оскільки не можуть заправитись.

   Керівниця департаменту корпоративних комунікацій «ОККО» Ярослава Полякова зазначила, що зобов’язані забезпечити пальним автотранспорт критично інфраструктури (ЗСУ, тероборони, поліції, швидкої допомоги,  а також волонтерів, які виконують гуманітарні місії). Тому для них важливо збалансувати та зберегти наявні ресурси, щоб рух не зупинявся. Є певні перебої з поставками пального в Україні, частина нафтобаз, як і АЗК, або вже зруйновані, або окуповані – все це і є умовами, що спричинили сьогоднішню ситуацію на ринку пального.

Поділитись у соцмережах: