Як зареєструватися в центрі зайнятості через Інтернет?

Буська районна філія Львівського обласного центру зайнятості інформує клієнтів, як зареєструватись в центрі через Інтернет.

До вашої уваги оновлена покрокова інструкція.Для подання документів до центрів зайнятості достатньо ваших заяв. Усі, хто вже подав документи раніше і з ким зв’язався фахівець служби зайнятості, не повинні повторно нічого надсилати.
Ви так само можете надіслати заяви електронною поштою.
На сайті служби зайнятості www.dcz.gov.ua оберіть рубрику «Електронне подання документів» https://is.gd/2efViC та ознайомтесь із загальною інформацією.
Далі пропонуємо покрокову інструкцію:
– Оберіть центр зайнятості, зручний для вашого обслуговування.
– Завантажте із сайту дві заяви https://www.dcz.gov.ua/node/3248https://is.gd/6wW4ph, роздрукуйте їх та заповніть власноруч. Поставте підпис та відскануйте заяви. Для цього використовуйте безкоштовні додатки на Play Market чи App Store.
– Оформлені заяви додайте як вкладення до е-листа. Надішліть лист на email обраного вами центру зайнятості. Електронні адреси центрів зайнятості тут: https://www.dcz.gov.ua/stori…/elektronne-podannya-dokumentiv. У темі листа зазначте прізвище, ім’я, по батькові.
– Чекайте відповідь від центру зайнятості щодо ухваленого рішення. Далі тримайте зв’язок із вашим кар’єрним радником через е-кабінет.

Важливо! У заявах мають бути вказані актуальні номери ваших контактних телефонів та вашої поштові скриньки. Надсилайте заяви впродовж дня (з понеділка по п’ятницю) у робочі години.

Поділитись у соцмережах: