Як керівництво Золочівської РДА «переконувало» освітян Бущини вакцинуватись

Сьогодні до двох територіальних громад Бущини завітали заступник голови Золочівської РДА Віктор Олійник та начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Золочівської РДА Володимир Бартошик, аби провести з освітянами інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо вакцинації. Все було б добре, якби все це не виглядало «для галочки» і «пресенгом».

   У місті Буську та в селищі Красне виступаючі закликали всіх освітян, в тому числі голів громад та старост, долучатись до проведення широкої просвітницької кампанії щодо необхідності вакцинації від COVID-19.

   Ми, звичайно, вважаємо, що вакцинуватись потрібно, але не під таким «пресенгом», який нині влаштували «гості» зі Золочева, наводячи нібито приклад успішної вакцинації у селі Сасів, принижуючи голів громад, лякаючи їх, що вони мають нести особисту відповідальність за вакцинацію населення.

   За словами розмовників, успішний приклад села Сасів полягає в тому, що після їхнього візиту у село, було спільно з старостою, настоятелем церкви проведено з селянами розмову і відразу кількість вакцинованих збільшилась. А ще створили «агітлистівку» за підписами голови громади, старости, священика, аби підняти свідомість людей.

  Старанно «гості» хвалили ці листівки, роздаючи їх для присутніх у залі, а наприкінці заходу при розмові назвали їх «єрундою».

   Процитуємо заступника голови Золочівської РДА Віктора Олійника щодо залишених «агітлистівок», які були не всім роздані.

  «Роздайте іншим цю єренду», – сказав чиновник до медика.

   Що тут сказати? Браво чиновникам з РДА! Вмієте працювати для «галочки» і «для свідомості» людей.

   Наприкінці заходу «гості» ще й почали висловлювати обурення до присутнього медика, чому така мала кількість вакцинованих і чому сімейні лікарі не «агітують» людей… Ще може в медиків зарплату заберіть, якщо вони так не виконують ваших «планів»? Як кажуть: слів немає.

   Ще раз наголошуємо, вакцинація має відбуватись добровільно, а не примусово, як це демонструє керівництво Золочівської РДА у своєму «турне» по району.

Поділитись у соцмережах: