Як на Бущині відзначили День Молоді

У неділю, 27 червня, у двох територіальних громадах Бущини – Буській міській та Красненській селищній відбулися святкові дійства з нагоди відзначення Дня молоді.

  В Буському міському парку імені Івана Франка під час чотиригодинної концертної програми перед чисельними глядачами на літній сцені парку виступили кращі представники художньої самодіяльності Буської та Красненської територіальних громад: окремі вокалісти, ансамблі та танцювальні колективи. Усі вони отримали грамоти та солодкі подарунки від Буської міської ради, а ще бурхливі оплески від глядачів.

  З святом мешканців та гостей міста привітав Буський міський голова Ростислав Сліпець.

 Впродовж свята у парку діяли атракціони, гойдалки, фотозона, виїзна торгівля, наметовий табір пластунів, де кожен мав нагоду більше довідатися про цю патріотичну організацію, повправлятися у стрільбі з лука.

  Завершився день молодіжною дискотекою.

  Організаторами змістовної концертної програми стали працівники галузі культури Бущини відділу освіти, молоді та спорту міської ради. Окрема подяка Буському міському комунальному підприємству (кер. Надія Пінтоха), працівники якого відремонтували та оновили сцену, покосили траву, приготували безкоштовний куліш для всіх охочих, зробили все можливе, аби День молоді став вдалим і приємним.

  Ведучими свята були Любов Огороднік та Анастасія Гачкевич.

  Окрім цього, під час святкування Дня молоді Буський міський голова Ростислав Сліпець відзначив у номінаціях кращих молодих людей Буської міської територіальної громади 2021 року, які досягли значних результатів у своїй професійній діяльності, запам’яталися яскравими здобутками у спорті, мистецтві, вели активну громадську діяльність. Серед них: “Кращий молодий лісівник” – Леонтій Драпак (лісничий Грабівського лісництва); “Кращий молодий медичний працівник” – Софія Сандак (лікар-терапевт терапевтичного відділення Буської ЦРЛ); “Кращий молодий працівник правоохоронних органів” – Іван Шкраба (ст.лейтенант поліції); “Кращий молодий рятувальник” – Максим Тацій (пожежний-рятувальник ДПРЧ-14 ГУ ДСНС України у Львівській обл.); “Кращий молодий працівник освіти” – Ірина Палка (вчитель математики Переволочнянського ЗЗСО); “Кращий молодий працівник фермерського господарства” – Галина Ляхович (с.Кути); “Кращий молодий працівник культури” – Мар’яна Цюпка (керівник зразкового хореографічного ансамблю танцю “Нові зірки”); “Краща молода спортсменка” – Орися Дем’янюк-Мочульська (майстер спорту України, член зб.команди України з легкої атлетики); “Кращий молодий спортсмен” – Роман Ростикус (майстер спорту України, член зб.команди України з легкої атлетики); “Кращий випускник 2021 року” – Анастасія Гачкевич (випускниця Буської гімназії).

  У селі Полоничі Красненської територіальної громади відбулася найрадісніша та найбільш очікувана подія літа, яку обожнюють не лише діти, а й дорослі – Свято Морозива. Організаторами дійства стала молодіжна громадська організація «Шлях до змін».

  На свято завітали заступники селищного голови Андрій Лащук та Ігор Шульга, староста Задвір’янського округу Едуард Марціняк, т.в.о. начальника відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Христина Швед, спеціалісти відділів та апарату селищної ради.

  Привітання для громади лунали від декана Буського деканату УГКЦ отця Володимира Залуцького. Він подякував найбільш активним мешканцям, серед яких Ольга Мазур та Світлана Дідух, які завжди стають організаторами масштабних свят не лише у селі, але і в територіальній громаді.

  На Співочому полі розташувалось цікаві локації, серед яких фотозони, своєрідні кімнати краси для дітей та звісно ж захоплюючі атракціони. Також усі охочі могли прийняти участь у різноманітних конкурсах. Призів було дуже багато – різноманітні сувеніри і найсмачніше морозиво.

  Свято Морозива – це чудова можливість вдосталь було поласувати улюбленим холодним смаком і взяти участь у драйвових розвагах, зокрема у бульбашковому шоу, поїданні морозива на швидкість тощо.

  За словами координаторки заходу та головного спеціаліста відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Ольги Мазур, цьогоріч свято мало особливе значення. Діти, як і їхні батьки, скучили за веселим дозвіллям, якого було досить мало через світову пандемію.

  І саме найголовніше усім організаторам вдалось досягти драйвового святкування Дня молоді.

Поділитись у соцмережах: