Як у Буську намагаються захистити людей від коронавірусу

Щоб запобігти виникненню вірусного захворювання, у Буську продезінфікували і продовжують обробляти місця масового перебування людей. Буська міська рада за сприяння міського голови Ростислава Сліпця безкоштовно роздали мешканцям району понад 150 літрів антисептика та 500 захисних масок.

Розумiючи, що краще запобігти пандемії, а ніж потім боротися з нею, я вирішив провести заходи, які б вберегли наших людей від захворювання, бо лікування самої хвороби не гарантує позитивного результату, розповідає міський голова Буська Ростислав Сліпець. – Тому у Буську від початку запровадження карантинних заходів провели дезінфекцію хлорним розчином громадські місця, зупинки транспорту, лавочки у паркових зонах і скверах, дитячі майданчики. Спецрозчином обробили під’їзди багатоквартирних будинків. З 26 березня розпочали безкоштовно роздавати для людей антисептик та захисні маски. На даний момент маски роздали, чекаємо нової партії, тоді продовжимо роздачу. Щодо антисептика вдалось ним забезпечити понад півтора тисячі людей з нашого району. Загалом 150 літрів антисептика отримали мешканці Буська, Красного, Балучина, Тур’я, Топорова, Заводського, Олеська, Ожидова, Купча, Яблунівки, Побужан, Журатина, Старого та Нового МилятинаНікому не відмовляю, бо розумію тих, хто нині опинились у скрутній ситуації або не мають змогу ніде його придбати. Робимо все, що від нас залежить для запобігання занесенню та поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV. До речі, якщо ще хтось з мешканців району потребує дезінфікуючого засобу, звертайтесь у міську раду.

Нагадаємо, станом на 6 квітня 2020 року у Буському районі не зареєстровано жодного підтвердженого випадку захворювання на коронавірус.

Поділитись у соцмережах: