6 лютого – позачергова сесія Буської райради

У четвер, 6 лютого в приміщенні сесійної зали (вул.Львівська,2, ІІІ поверх) відбудеться XXXVIІI сесія Буської районної ради VII скликання.

Депутати планують розглянути та прийняти рішення з питань порядку денного:

 1. Про порядок денний тридцять восьмої позачергової сесії Буської районної ради сьомого скликання.
 2. Про затвердження плану роботи Буської районної ради на 2020 рік.
 3. Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2020 рік.
 4. Про звіт голови Буської районної ради.
 5. Про затвердження Програми профілактики та протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Буського району на 2020 рік.
 6. Про затвердження Програми  «Забезпечення роботи медичної комісії при Буському  військовому комісаріаті під час призову та приписки і при проведенні медичних оглядів відповідних категорій військовозобов’язаних».
 7.  Про затвердження Районної програми «Пільгове медичне забезпечення хворих на активну форму туберкульозу на амбулаторному етапі лікування на 2020 рік».
 8. Про затвердження  проектів землеустрою щодо зміни меж населених пунктів Задвір’янської сільської ради Буського району.
 9. Про внесення змін до списку присяжних для Буського районного суду Львівської області.
 10. Про затвердження протоколу постійної комісії з питань комунальної власності, ЖКГ, будівництва та промисловості, роботи з засобами  масової інформації та договорів оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Буського району.
 11. Про делегування представника до складу Госпітальної ради Госпітального округу Львівської області.
 12. Різне.
Поділитись у соцмережах: