COVID-19 в Україні!

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 26 березня в Україні зафіксовано 156 випадків лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (в т.ч. Львівська область -2), з них  5 летальних, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 43 нові випадки. У Буському районі не зареєстровано жодного підтвердженого випадку захворювання на COVID-19.

Під час карантину через спалах COVID – 19 кожен з нас може інфікуватися. Тому  виходячи з дому, пам’ятай  – ти наражаєш на небезпеку себе та інших людей. Міністерство охорони здоров`я України, Бродівський міжрайонний відділ ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України»  радить самоізолюватися та виходити з дому тільки у разі нагальної потреби. 

Згідно оперативних інформацій, які надходять з пунктів пропуску Державного кордону України, станом на 26.03.20р. на територію Буського району повернулися із-за кордону 213 осіб. Всі громадяни, що повернулися за кордону, повинні знаходитись на самоізоляції не менше 14 днів. У випадку недотримання правил самоізоляції прибулими особами, просимо громадян району інформувати органи місцевого самоврядування та поліції. 

На черговому засіданні Кабінету міністрів  України 25.03.2020р., уряд запровадив режим надзвичайної ситуації по всій країні на 30 днів – до 24 квітня.

Днями  Центр громадського здоров’я України отримав швейцарський комплекс Roche для проведення швидкої і високоточної діагностики нового коронавірусу COVID-19. Обладнання передала компанія «Сінево» та доставила до вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ.

 Аналізатор використовують для виконання діагностики на COVID-19 методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції). Цей метод виявляє безпосередньо ДНК або РНК вірусу у біоматеріалі.

           Пам’ятайте: карантин – це не канікули !

Бродівський міжрайонний відділ ДУ «ЛОЛЦ МОЗ України»

Поділитись у соцмережах: