«Feednova» у Буську: сучасне підприємство з іноземними інвесторами та нові робочі місця

Вчора, у місті Буськ урочисто відкрили перший в Україні завод переробки відходів тваринництва на високопротеїнові кормові добавки, який принесе інвестиції та нові робочі місця.

  Привітати відкриття сучасного заводу у Буську завітало чимало гостей, серед них – голова наглядової ради групи компанії «Ефективні інвестиції» Ігор Ліскі, інвестори з Нідерландів та Польщі, директор заводу Андрій Огороднік, голова Львівської ОДА Максим Козицький, голова Золочівської РДА Василь Маркевич, його заступник Богдан Гринишин, Буський міський голова Ростислав Сліпець, голова Золочівської районної ради Орест Кавецький, депутати Золочівської районної ради Микола Адамик, Олег Ільків, депутати Буської міської ради Людмила Рудіон, Михайло Постолюк та інші.

   Священослужителі м.Буськ  освятили приміщення заводу та побажали підприємству успішного розвитку.

   На заводі невдовзі мають запустити виробництво високопротеїнових кормових добавок, зокрема м’ясо-кісткового, кісткового і пір’яного борошна, а також тваринних жирів, які використовують для виготовлення кормів для свійських і хатніх тварин.

   Також підприємство планує надавати послуги зі збирання та транспортування рештків (нутрощі, кістки) сільськогосподарських тварин із птахофабрик, м’ясокомбінатів та забійних цехів для подальшої переробки.

   Інженер з якості та контролю сировини на підприємстві Євген Кичурчак розповів, що збудовано чотири виробничі лінії, які перероблятимуть понад 220 тонн сировини на добу. Загалом близько 90 тонн на добу завод зможе виробляти готової продукції. Підприємство обладнали фільтрами для всіх видів викидів, які зменшать вплив виробництва на довкілля.

   Зараз на заводі продовжуються пусконалагоджувальні роботи, після їхнього завершення запустять першу чергу заводу. Наразі на підприємстві працюватиме близько 70-80 людей. У подальшому виробництво планують розширити, відповідно й збільшити штат.

  Компанія Feednova орієнтована на експорт і планує реалізовувати продукцію по всьому світу.

  Варто зазначити, що ТОВ «Фіднова» зареєстроване в Києві та має статутний капітал 143 млн грн. Засновниками компанії, згідно з даними сервісу YouControl, є українське товариство «Компанія «Ефективні Інвестиції» (40% статутного капіталу), нідерландська компанія «Мада Партісіпейшнс» (10%), австрійська компанія «ІЕФАЙ Холдинг» (25%), «Юмджи Холдинг Лімітед» з Кіпру (9,9%), а також фізичні особи-громадяни України Людмила Пишна (10%)та Юрій Меженський (5%).

Більше фотографій у нашій офіційній групі Facebook.

Поділитись у соцмережах: