Про нас

Проект «Буський медіа портал» з 2011 року висвітлює політичні, економічні, суспільно-соціальні та культурні події, які відбуваються на Бущині, зокрема і області та в Україні в цілому. За цей час ресурс завоював прихильність тисячі читачів та став незамінним джерелом інформації для багатьох мешканців лелечого краю. 

Сайт підтримується нашою командою на кошти від пожертв, без будь-якої комерційної підоснови. Ми поза політикою, нас не фінансує жодна комерційна чи будь-яка політична, релігійна структура.

Єдине, що нас цікавить – новини, конкретні події в нашому районі. Щоденна аудиторія онлайн ресурсів майже складає до 7 500 читачів.

Найбільше нас читають: Україна (81,9%), Польща (6,5%), США (6,3,%) та інші країни (5,3%). Вік аудиторії від 15 до 71 років. Дані Google Analytics.

Точка зору редакції Буського медіа порталу може не збігатися з точкою зору автора. Вона не претендує на об’єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної авторами інформації і виконує винятково роль носія. За достовірність даних, наведених у публікаціях, відповідає автор.

Поділитись у соцмережах: