На які несправності телефону не поширюється гарантія виробника?

Розбитий екран та залиття водою — не єдині несправності, через які офіційний сервіс може відмовити у ремонті смартфона за гарантією. Так само причинами відмови може бути використання неоригінальних аксесуарів, перегрів пристрою або будь-яке інше механічне пошкодження.

 Список несправностей, що унеможливлюють гарантійний ремонт, досить довгий. В основному це пошкодження, що виникли внаслідок неправильного використання обладнання, а також поломки, які не мають відношення до виробничого браку пристрою.

 Розбите скло та пошкоджений дисплей

 Основними причинами відмови у ремонті смартфона за гарантією є будь-які механічні пошкодження, найчастіше це тріснутий дисплеї або розбите скло. Практично кожен дефект, викликаний падінням пристрою, передбачає ремонт власним коштом. І якщо у вас немає розширеної гарантії або спеціальної страховки, замінити сенсорне скло недорого і якісно допоможуть тут https://www.aks.ua/uk/remont-telefony/zamena-tachskrina.html

 Гарантійні служби також можуть відмовити у ремонті смартфона, якщо на корпусі є тріщини та подряпини, а дефект стосується зовсім іншого елемента, наприклад, акумулятора або мікрофона. Аналогічний результат буде, якщо порт зарядки або роз’єм для навушників пошкоджені з вини користувача.

Небезпечний контакт із водою

 Взаємодія з рідинами виникає не тільки при безпосередньому контакті пристрою з водою, але і, наприклад, після входу в тепле приміщення з холодної вулиці або при частому використанні смартфона у ванній кімнаті. Датчики, встановлені в критичних точках кожного пристрою, змінюють колір навіть при незначному контакті з рідиною, вологою або водяною парою. Цікаво, що практично на всіх водонепроникних смартфонах є обмеження за умовами гарантії, що унеможливлюють ремонт після попадання рідини всередину корпусу.

Менш поширені причини

 Серед менш відомих причин втрати гарантії від виробника варто згадати ті дефекти, які спричинені використанням неоригінальних зарядних пристроїв та кабелів. Неякісна продукція може спричинити коротке замикання або перенапругу на материнській платі, а в крайніх випадках навіть спалах телефону.

 Втрата гарантії може призвести до перегріву пристрою, наприклад, викликаного процесом завантаження неоригінального програмного забезпечення.

Чи є спосіб отримати гарантійне обслуговування?

 Насправді немає способу перехитрити гарантію та отримати безкоштовний ремонт після затоки чи поломки смартфона. Варіанти перевірки та гарантійні обмеження, встановлені виробниками, не залишають місця для маневру. Щоб уникнути несподіванок, варто ознайомитися з посібником користувача та умовами гарантії відразу після покупки телефону.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: