Купити дрова можна в Інтернеті

Для людей, особливо пенсіонерів, ціна на дрова має важливе значення. З метою спрощення механізму закупівлі дров в Україні запрацював державний інтернет-магазин «ДроваЄ».

            Що потрібно зробити, аби купити дрова в інтернет-магазині?
  Зайти на вебресурс https://drovae.gov.ua/ та авторизуватися через електронний цифровий підпис або банк, яким користуєтеся. Це потрібно для ідентифікації особи, як громадянина України.
*Виготовити КЕП на безоплатній основі
*Зробити це можливо двома способами:
– звернувшись до органів Державної податкової служби України;
– через онлайн, за допомогою банківського сервісу.
  Повний перелік структур, що надають послуги з виготовлення КЕП можна переглянути на сайті Міністерства цифрової трансформації.
                           Що таке авторизація через банк і як це зробити?
  Авторизація через банк, яким споживач користуєтеся – це спосіб підтвердження його особи за допомогою банку.
  Щоб авторизуватись необхідно обрати зі списку свій банк, ввести логін та пароль від інтернет-банкінгу. BankID використовують: Монобанк, ПриватБанк, Ощадбанк, Райффайзен Банк, Альфа-банк та ще понад 30 інших банків.
                     Як оформити замовлення на придбання та доставку дров?
1. Вказати адресу, куди плануєте доставити замовлення. Далі система запропонує найближчих постачальників дров. Коли обрали лісгосп (або лісництво), необхідно обрати із запропонованого переліку тип дров та їхню кількість.
2. Надіслати замовлення та очікувати підтвердження від постачальника. Після отримання замовлення постачальник зв’язується з замовником для уточнення деталей. Потім замовнику стає доступна функція онлайн-оплати замовлення в особистому кабінеті.
   Якщо потрібна доставка дров, то представник лісгоспу узгоджує із споживачем її вартість з урахуванням логістики. Після цього в особистому кабінеті стане доступна функція онлайн-оплати послуги «Доставка». Під час отримання дров особа маєте пред’явити документи, які посвідчують особу та РНОКПП особи, яка оформлювала замовлення.
Важливо!
    За 1 рік кожен громадянин має можливість замовити 15 м³ дров.
Advertisement
Поділитись у соцмережах: