У селищі Красне демонтували пам’ятник радянському солдату

Все, що пов’язано з радянським союзом, російською імперією, – нам потрібно забути. А всі пам’ятники та пам’ятки культури тодішнього часу­­ – демонтувати.

  Сьогодні, у селищі Красне, виконуючи рішення виконавчого комітету від 28.09.2022 року №401, працівники комунального підприємства з небайдужими мешканцями, провели демонтаж надмогильної споруди, яка розташована на братській могилі радянських воїнів (пам’ятка історії) по вул. Грушевського.

  Як зауважує селищний голова Роман Фурда, натомість усі поховання залишились. А на місці пам’ятника радянському солдату встановлять хрест. Там молитимуться за загиблих у Другій світовій війні. Також будуть проведені роботи з благоустрою території, на якій провели демонтаж надмогильної споруди.

  За історичними довідками, цей пам’ятник встановили навесні 1985 року з нагоди відзначення 40 річниці від Дня перемоги у Другій світовій.

 Нагадаємо, на виконання ЗУ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» протягом 2022 року у Красненській ТГ відбулось перейменування низки вулиць, що носили комуністичні/радянські назви. Зокрема, рішенням сесії від 08.12.2022 року №905 перейменовану вулицю Волошкова на вулицю Памва Беринди смт.Красне. Також рішенням сесії ради від 25.08.2022 №835 перейменовано в смт.Красне вулицю 50-річчя Воз’єднання на вулицю Незалежності; вулицю Гагаріна на вулицю Яблунева; вулицю Засядька на вулицю Василя Кука; вулицю Тудора С. на вулицю Соборна; вулицю Попова на вулицю Захисників України.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: