КНП «Буська ЦРЛ»: чи грядуть зміни?

Вчора в актовій залі КНП «Буська ЦРЛ» за участі міського голови Ростислава Сліпця відбулася нарада директора КНП Володимира Замроза з медичними працівниками Бущини за результатами зустрічі, яку провів днями міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко з очільниками громад і керівниками лікарень Золочівського району.

   Як повідомляє Буська міська рада, основний меседж: на місцях мають бути забезпечені три головні критерії для пацієнта – якість, доступність і безоплатність медичної допомоги. Тому місцева влада, яка є власниками лікарень, та керівники медичних закладів мають об’єднати зусилля, аби досягнути головної мети інфраструктурного етапу медичної реформи – забезпечення необхідних якісних медичних послуг на відповідній території через механізми, які будуть фінансово стійкими в середньостроковій перспективі. Навантаження на лікаря сьогодні має бути таким, аби в нього було достатньо практики, що забезпечить надання якісної медичної послуги пацієнтам.  Вирішити це питання можна через ефективне управління медичною мережею. Тому важливо, аби на рівні лікарень ухвалювалися управлінські рішення, які дають закладам фінансову незалежність – кошти не лише на забезпечення заробітної плати, а й на закупівлю ліків та розвиток закладу.

 Зазначають, що головним джерелом фінансування Буської ЦРЛ, яка є у власності Буської міської ради, є кошти НСЗУ та міського бюджету, тому їх закликають використовувати раціонально.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: