Буська громада планує закривати бібліотеки?

На черговій сесії Буської міської ради планується розгляд пропозиції депутата Миколи Яворського щодо закриття бібліотек на території Буської ТГ.

 Дане питання включено в порядок денний сесії, що відбудеться 9 лютого 2023 року.

 Зазначимо, що розмова на цю тему вже піднімалось на останній сесії міськради, що відбулась 1 грудня, на що міський голова Ростислав Сліпець запропонував ініціатору, що включить таке питання в порядок денний на наступній сесії.

   У соцмережах люди поставились до пропозиції депутата незадовільно. Наводимо декілька коментарів:

  «Після закриття бібліотек невідомо куди передадуть фонд. Спалять? Чи «слуга» буде читати вдома? Гидко нині навіть задуматись про закриття бібліотек, краще збільшіть української літератури для дітей», – пише Тетяна Ковалик.

   «Я – представник старшого покоління. Мені 71 рік. І я не уявляю свого життя без бібліотеки. Як можна залишитися без бібліотеки у селі? Я розумію, що зараз є смартфони, комп’ютери і онлайн-спілкування. Але бібліотека – це життя», – пише Андрій Шкраба.

   «Всі ми розуміємо, що маєте бути оптимізація бібліотечної мережі.. Але під час війни залишати людей без роботи, бо комусь, за кого ми голосували, так захотілось, – це низько», – пише Інна-Марія Гончарук.

 «Дивна така пропозиція від депутата Яворського М.В стосовно закриття бібліотек. Людина, яка є співвласником Благодійного фонду «Шкільна перспектива», могла клопотати про збільшення літератури для підростаючого покоління, а так підтверджується твердження, що баранами легше керувати. Згідно даних благодійний фонд діючий» – написала Олеся Мудрик.

   Чи позакривають бібліотеки у населених пунктах Буської громади, вирішуватимуть депутати на сесії Буської міської ради, що планується 9 лютого 2023 року.

Advertisement
Поділитись у соцмережах: