На Золочівщині через російську ракету загинули дві родини

Ніхто не очікував, що ціллю терористів буде звичайне село на Львівщині.

   Голова Золочівської міської ТГ Ігор Гриньків розповів подробиці ракетного удару по селу Велика Вільшаниця. Він зазначив, що одне із загиблих подружжів вибуховою хвилею викинуло із будинку. 

  Ігор Гриньків зазначив, що він не розуміє, чому окупанти вкотре атакують громаду Золочівщини, а тим більше село Велика Вільшаниця, де немає ніякої інфраструктури. 

  “Це вже друга атака на нашу громаду. Минулого року в нас внаслідок ракетного обстрілу в Золочеві був знищений цегельний завод”, – каже голова громади. 

  Ігор Гриньків зазначає, що під завалами уже точно немає людей. У них була надія, що хоч хтось виживе, але на жаль, людей вбили росіяни. 

  “Одне із загиблих подружжя вибуховою хвилею викинуло з будинку. Жінку ми виявили у садку біля будинку, чоловіка біля господарської будівлі. Два будинки зруйновані вщент. Тут була ніч. Люди собі мирно спали і ніхто не сподівався на біду”, – каже голова громади. 

  Російські терористи зранку, 9 березня, влаштували масований ракетний удар по Україні. У селі Велика Вільшаниця Золочівського району Львівської області пролунали вибухи. 

  Згодом виявилось, що російські терористи вдарили ракетою по приватних житлових будинках. На місці трагедії загинуло 5 людей. Дві подружні пари та один чоловік. 

Advertisement
Поділитись у соцмережах: