У Буській громаді відкрили новозбудовану амбулаторію

Сьогодні  у с.Соколівка відбулось відкриття новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «Буська ЦРЛ», де мешканці села та навколишніх населених пунктів отримуватимуть більш якісні та доступні медичні послуги в комфортних умовах, створених за сучасними стандартами.

  Попіаритись на відкритті амбулаторії вирішив міський голова Ростислав Сліпець. Щоправда, очільник певно забув, що будівництвом амбулаторії займалось Управління капітального будівництва Львівської ОДА, а не міська рада. І кошти на будівництво були виділені з обласного бюджету, а не з міської казни. Натомість міський очільник приїхав не з пустими руками, вирішив подарувати медичному закладу нову комп`ютерну техніку.

   Сімейний лікар Христина-Марія Троцишин, яка вже три роки працює в Соколівці, висловила слова вдячності за всебічну допомогу керівництву КНП «Буська ЦРЛ», меценатам: Василю Зробку, який придбав кардіограф, Василю Левку, який завжди допомагає у вирішенні поточних проблем, Галині Мартин – за надання меблів, а ще усьому обслуговуючому персоналу закладу та старості Мирославі Леськів, які сприяли відкриттю нового приміщення амбулаторії.

   У закладі можна провести ряд базових лабораторних обстежень: загальний аналіз крові та сечі, аналізи на цукор, холестерин, глюкозу, тести на вагітність, ВІЛ/СНІД, COVID. Також тут зроблять пацієнтам кардіограму.

   Нагадаємо, у листопаді 2019 року у селі Соколівка призупинили будівництво амбулаторії групової практики сімейної медицини, яку будували тоді півроку та планували завершити до кінця поточного року. З підрядником була розірвана угода та судові тяганини. У листопаді 2020 року господарський Львівської області задовольнив позов управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації та постановив стягнути невикористаний аванс з підрядної організації ТзОВ «Будкомінвестиція». За рішенням суду, підрядник повинен повернути 1 мільйон 562 тисячі гривень невикористаного авансу та 211 тисяч гривень пені.  Завершувала роботи підрядна організація ТОВ «Турист».

Advertisement
Поділитись у соцмережах: