На Бущині під час руху загорілося колесо вантажівки

Сьогодні, 23 червня о 11:57 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу вантажного автомобіля MAN на автодорозі поблизу селища Олесько Золочівського району.

Як з’ясувалося, під час руху водій помітив, що колесо причепа почало диміти. Він негайно зупинив транспортний засіб на узбіччі та викликав рятувальників.

На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу горіло колесо причепа на площі 1 кв. м. О 12:15 вогнеборці локалізували пожежу, а о 12:22 ліквідували.

На щастя, внаслідок події ніхто не постраждав.