Укладений договір – запорука безперервності постачання газу

АТ «Львівгаз» забезпечило безумовне поновлення газопостачання бюджетних установ, а також внесення інформації про їхнє приєднання до газорозподільної системи на інформаційну платформу оператора ГТС. 

  Відповідно до вимог Постанови КМУ №1102 від 25.10.2021р. для забезпечення безперервності постачання природного газу бюджетним установам вони автоматично включені в портфель постачальника «останньої надії» з 1 жовтня 2021 року. 

  Однак постачальник «останньої надії» може постачати природний газ споживачевам лише протягом обмеженого терміну, який не може перевершувати 60 діб. Відповідно, усі бюджетні установи, які досі не уклали договору на постачання газу, можуть скористатися своєю присутністю в цьому портфелі лише до 1 грудня 2021 року.

  Висловлюємо занепокоєння ситуацією, що склалася в області, адже станом на 15 листопада 2021 року чимало бюджетних установ у Львівській області не включено до Реєстру споживачів будь-якого постачальника. 

  Нагадуємо, що для безперервності постачання природного газу бюджетних установ, до 1 грудня потрібно укласти договір на його постачання на 2022 рік.

Довідка:

  Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектора, орієнтовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізації галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайнято 38 тисяч фахівців, які обслуговують 250 тис. км газопроводів і більше 8 млн. споживачів газу.

Пресслужба АТ «Львівгаз»

Advertisement
Поділитись у соцмережах: