Буська міська рада ухвалила бюджет громади-2022

Сьогодні, 16 грудня, напередодні Свята Миколая, під час 7 сесії Буської міської ради було затверджено бюджет громади на 2022 рік. 

   Отже, доходи міського бюджету територіальної громади разом зі всіма субвенціями складається у сумі 297 млн. 170 тис. 100 грн. 

    Доходи бюджету складатимуться з податку на доходи фізичних осіб, орендної плати за користування майном, надходження від адміністративних послуг, плата за штрафи, плата за користування надрами, єдиний податок, плата за землю, податок на нерухоме майно, туристичний збір, акцизний податок та інші.

   Бюджет розвитку громади складатиметься у сумі 33 млн. грн. 489 тис. 600 грн.

    З  міського бюджету фінансуватимуться школи, інклюзивний центр, дитячий будинок, бібліотеки, народні доми, народні та зразкові колективи, музей в с.Новосілки, Буська ДЮСШ, спортивно-інвалідський клуб “Вікторія”, спортивний клуб “Олімп”, лікарня, ФАПи, амбулаторії, Буський терцентр, Буське радіомовлення тощо.

  Варто зауважити, що під час затвердження бюджету громади на 2022 рік передбачено кошти на:

  • виплату компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, згідно з Порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2020 року № 859 « Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі», відповідно до вимог статті 91 Бюджетного кодексу України;
  • надання пільг з оплати житлово-комунальних учасникам бойових дій ОУН-УПА та інвалідам УПА, вдовам політв’язнів; одиноким інвалідам I групи, інвалідам по зору І і ІІ групи, сім’ям, у яких проживає 2 і більше інвалідів;

Депутати Буської міської ради підтримали проєкт бюджету. 

Advertisement
Поділитись у соцмережах: