Буськ став одним з міст області, де масово модернізували Інтернет

Буськ став одним з кількох міст нашої області, де Укртелеком масово модернізував Інтернет. Дистанційна робота чи навчання, а також різноманітні послуги, не кажучи про спілкування та розваги – усе це стає доступнішим для мешканців нашого міста.

Коли є чим пишатися

«Буськ – таке тихеньке, спокійне місто, де немає купи бетонних висоток. Є, звичайно, трохи багатоповерхових будинків. Але тут багато води, багато зелені. Гарне місто! В Буську за рахунок води спокійно і комфортно, приємно погуляти», – ділиться враженнями від нашого міста Олексій Твердохліб,  що курує напрямок  користувачів – фізичних осіб Львівської філії АТ «Укртелеком».

  За його словами, Буськ для переключення на оптику обрали не випадково. Місцева громада неодноразово зверталася до компанії з проханням підключити оптичний інтернет, навіть запрошували на засідання районної ради.

   І от нарешті, після переговорів, планування та практичної роботи, побудували нову телекоммережу, проклавши понад 30 кілометрів новенького оптичного кабелю для надання швидкого та якісного інтернету абонентам Укртелекому.

Який інтернет потрібний місту?

  «По Буську було відчутно, що люди нас чекали. Коли ми проходили перші вулиці, то не отримали жодної відмови. Такого не було по жодній іншій локації», – згадує  працівник Укртелекому Наталія Гуляєва, яка і курувала цей проект. 

  Наразі більшість абонентів обирають швидкість 50 Мбіт/с, що в рази швидше, ніж було на мідній мережі. Цього вже цілком достатньо для комфортного користування інтернетом всією родиною, навіть якщо всі працюють чи навчаються віддалено, а комусь хочеться в цей самий час подивитися мультики, улюблений серіал чи спортивну подію через «Інтерактивне ТБ». 

  Модернізована мережа дозволяє користуватися інтернетом на швидкості до 1 Гбіт/с. Однак, для домашнього користування цілком достатньо і менших показників, навіть якщо всі будуть одночасно в онлайні.

  А поки триває підключення приватних абонентів, зазначимо, що підприємства та об’єкти соціальної інфраструктури (школи, лікарні тощо) переключили на оптику у попередні роки.

До Буська – з особливою увагою

  Наразі 70% абонентів нашого міста вже встигли спробувати послуги Укртелекому за новою технологією, але роботи з підключення ще тривають. Серед них і нові підключення.

  Надійність та якість роботи забезпечено не лише новою мережею, а й місцевими працівниками, які  докладають всіх зусиль, щоб  завжди всі абоненти були на зв’язку та комфортно користувалися послугами компанії.

  «Підключитися до швидкого оптичного інтернету тепер можна просто. Оптика є всюди. Але ми не зупиняємось, реалізуємо інші проекти. Наприклад, у передмісті Воляни вже теж підключаємо абонентам оптику», – каже  пані Наталія.

  Можливість підключитися до оптичного інтернету у Буську можуть отримати майже всі охочі, оскільки покриття мережі дозволяє підключати абонентів практично на всій території міста, хоч біля палацу Бадені (чи його ж пивниці), хоч ближче до окраїн міста, по обидва береги Західного Бугу, Полтви та інших річок.

Пресслужба Львівської філії АТ «Укртелеком»

Advertisement
Поділитись у соцмережах: