У Красненській ТГ облаштували перший інтерактивний клас для дошкільнят

В приміщенні колишньої школи у селі Безброди, за підтримки голови громади Романа Фурди, облаштовано інтерактивний клас, в якому проводитимуться розвиваючі заняття для дітей дошкільного віку.

  Аби реалізувати проект, було здійснено ремонт приміщення. Інтерактивний кабінет обладнали мультимедійним комплексом, до складу якого входить телевізор, принтер, акустична колонка. Закуплено меблі, розвиваючі ігри, комбіновану дошку, на якій можна одночасно писати і крейдою, і маркером тощо. Безкоштовні заняття у класі проходитимуть двічі на тиждень: у понеділок та в п’ятницю, з 15:00 до 16:30 год.

  На відкриття класу завітали селищний голова Роман Фурда, секретар ради Світлана Дідух, заступник голови Андрій Лащук, начальник фінансового відділу Михайло Гавінський, головний спеціаліст відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Ольга Мазур та місцевий священослужитель Андрій Вовк.

   За участю духовенства здійснено освячення приміщення.

Селищний голова Роман Фурда привітав батьків та дітей з відкриттям інтерактивного класу та зазначив, що цей клас має всі комфортні та сучасні умови для занять дошкільнят, при яких малеча має змогу розвиватись через цікаві ігрові форми. Завдяки цим інтерактивним заняттям у дітей з’являється величезне бажання до подальшого навчання. Діти отримають знання та уявлення про світ, а також навчаться вправно застосувати знання у різноманітних ситуаціях. Також голова громади висловив слова вдячності тим, хто долучився до реалізації даного проекту.

  Нагадаємо, що ідея облаштування інтерактивного класу виникла минулого року в селищного голови Романа Фурди. В листопаді 2021 року, за сприянням депутатського корпусу, були виділені кошти для облаштування інтерактивного класу в селі Безброди. Над реалізацією цього проєкту працювала Ольга Мазур, допомагали директор НД Наталія Басараба, директор КЗ «Публічна опорна бібліотека ім.І.Тиктора» Наталія Худзяк, а також – Андрій та Орест Мазур, які виконали ряд ремонтних робіт в приміщенні.

Поділитись у соцмережах: