Як волонтери Бущини допомагають армії з транспортом

Поки одні лише сидять  у соцмережах і пишуть «експертні поради» для військових, другі – на власному прикладі доказують, що займання збором коштів та пошуком автомобілів для потреб військових справа недаремна.

   Наші волонтери на Бущині є цьому приклад. На потреби ЗСУ із Бущини передали понад 10 автомобілів, бо саме цей транспортний засіб – один із найзатребуваніших на передовій. 

  Ексголова Буської РДА Олег Коваль, а нині – заступник Буського міського голови Олег Коваль спільно з дружиною Лідою прийняли рішення придбати і передати вкрай необхідний автомобіль для потреб ЗСУ. Мета – не піар, а приклад для всіх українців, які готові не на словах, а на ділі підтримати армію. У яку суму обійшлась автівка, сім’я не афішує, кажуть, справа не в грошах, а в тому, щоб зробили добру справу для наших захисників. 

   Волонтери із сіл Андріївка, Петрич та селища Красне у складі депутата Красненської селищної ради Володимира Шеремети власними зусиллями доставили до позицій військових на Запоріжщині автомобіль, який передали на потреби ЗСУ їхні друзі-поляки. 

  Мешканці селища Красне-2 Святослав Іванців та Михайло Добриняк після ситуації, що склалась із 103 бригадою 64 батальйону ТрО оголосили збір на купівлю автомобіля для захисників. Допомогали у зборі не лише небайдужі мешканці громади, але й підприємства. На зібрані кошти вдалось придбати автомобіль, який готовий вже до відправки, а приємний сюрпризом стало те, що друзі з Нідерландів ще й придбали мікроавтобус. Тепер придбаний автомобіль заправили паливом, а на решта коштів закупили одяг, засоби гігієни, балаклави, рюкзаки, павербанки тощо. 

   Депутат Буської міської ради Тетяна Сай також долучилась до збору коштів на автомобіль. Необхідну суму вдалось зібрати за кілька днів і за неї купити транспорт на передову. 

   Гідний приклад Бекара Ігора Івановича – мешканця селища Красне, який, з перших днів війни, передав власний автомобіль на потреби тероборони. На жаль, згодом чоловік через стан здоров’я помер, але його приклад показав, що українці ніколи не здаються.

  Також на потреби української армії Красненська селищна рада передала автобус «Школярик». 

 Варто зазначити, що чимало ще інших мешканців Буської та Красненської ТГ зібравши кошти закупили транспорт для українських захисників. Всі ці приклади є свідченням єдності і згуртованості народу України у прагненні миру та незалежності.

  Щира подяка усім за допомогу!

Advertisement
Поділитись у соцмережах: