У Красненській ТГ навчальний рік завершується 10 червня

Ось і прийшов до завершення 2021/2022 навчальний рік. Він дуже особливий, бо проходив у складний час пандемії коронавірусу. Вперше для наших школярів випало важке випробування – війна. Саме тому заклади освіти призупинили навчальний процес. В умовах військового стану освітній процес було організовано дистанційно, частково змішано та очно.

Про завершення навчального 2021/2022 р. розповіла т.в.о. начальника відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Олена ІЛЬНИЦЬКА:

       – Коли цьогоріч завершення навчального року?

  • Міністр освіти і науки – Сергій Шкарлет цьогоріч підписав наказ про затвердження Методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року. Відповідно до цього наказу, заклади середньої освіти могли самостійно визначати дату завершення освітнього процесу 2021/2022 навчального року. Все залежало від ситуації у кожному регіоні. У Красненській громаді заклади освіти закінчують навчальний рік – 10 червня. У освітніх закладах особливий  навчальний рік закінчило 2016 дітей, з них 9 клас – 183 учні, 11 клас – 109 учнів.

-Які нововведення чекають випускників 9 та 11-х класів?

  • Все у цьому навчальному році особливе. Міністерство освіти подало у Верховну Раду законопроект №5014, який передбачає, що випускники мають право пройти ДПА, у тому числі у формі ЗНО, за власним бажанням. Ті, хто планує вступати до вишів складатимуть ЗНО. Ті, хто не планують – зможуть не приходити до пунктів тестування.

-Як проходила робота дитячих садків?

  • На території Красненської селищної ради працюють шість закладів дошкільної освіти, у яких навчаються і виховуються 300 дітей. Навчальний рік закінчився і у них. У зв’язку з життєвими реаліями, садочки не могли працювати у звичному режимі. У приміщеннях окремих з них тимчасово розмістили внутрішньо переміщених осіб. Не зважаючи на обставини, керівники окремих дошкільних закладів зуміли організувати і у цих складних умовах роботу з дітьми.
    Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради висловлює щиру вдячність всім освітянам, які організували освітній процес у складних умовах військового стану. Всім вам, шановні вчителі, вихователі бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, творчих злетів і втілення мрій.
Advertisement
Поділитись у соцмережах: